כל הסיבות לכך שצריך אינסטלטור 24 שעות

יש מקצועות, שאם בעליהם לא יעבדו בהם 24 שעות ביממה ושבעה ימים בשבוע, תהיה לנו בעיה. לפניכם הסיבות לכך שצריך אינסטלטור 24 שעות.

לפתע פתאום

לצערנו, בעיות באינסטלציה לא ניתנות לתזמון והן בדרך כלל צצות דווקא בזמן הכי לא מתאים. מן הסתם, בעיות במערכת המים הן אף פעם לא רצויות ואף זמן לא באמת מתאים בשבילן, אבל לפי חוק מרפי, צרות באות בצרורות, בלי הזמנה ובתזמון לא נוח באופן קיצוני.

הדחיפות שבעניין

יש בעיות שאפשר לדחות את פתירתן ויש בעיות, שעלולות לגרום לבעיות נוספות. בעיות אינסטלציה הן מסוג הבעיות, שככל שתדחו אותן, כך הן יחמירו בעצמן ואף יגרמו לנזקים נוספים. לדוגמה, נזילה מהצנרת עלולה לגרום לרטיבות בתקרה ובקירות וסתימה עלולה לגרום להצפה. במקרים כגון אלו, מה שמתחיל כתקלה קטנה בצנרת עלול להיגמר כהרבה תקלות, שגורמות לנזק רב בבית ודורשות התערבות של אנשי מקצוע שונים והשקעה של הרבה זמן וכסף.

אינסטלטור 24 שעותהזמינות שלכם

רובנו אנשים עסוקים ומציאת הזמן לטיפול בבעיות אינסטלציה עלולה להיות מורכבת לכשעצמה. היות שבעיות במערכת המים דורשות טיפול מהיר, עדיף שלא להשאיר את הטיפול בבעיה לזמן נוח ולאפשר לה להחמיר. לכן, אם אתם יודעים לדוגמה, שאתם תהיו בבית בשמונה בערב, אינסטלטור 24 שעות יוכל להגיע אליכם בשעה זו בלי לגרום לכם להפסיד שעות עבודה יקרות.

המקצועות האלה

כאמור, יש מקצועות, שבעליהם צריכים לעבוד בהם בכל שעות היממה ובכל ימות השבוע. כמובן, בניגוד לרופאים, כבאים, שוטרים וכדומה, בנושא האינסטלציה לא מדובר על חיים או מוות, אבל כפי שהזכרנו לעיל, דחיית הפתרון לבעיות אינסטלציה עלולה להוביל לבעיות אחרות ולא פחות קשות מהבעיה ההתחלתית. למעשה, זוהי אחת הסיבות העיקריות לכך שצריך אינסטלטור 24 שעות.

משמרת אחת ארוכה

מכירים את המצבים האלו, שבהם אתם פונים לאיש שירות מסוים ובאמצע מתן השירות הוא אומר לכם שהמשמרת שלו הסתיימה? עם אינסטלטור 24 שעות דבר כזה לא יכול לקרות! כמובן, יכול להיות מצב שבו הוא לא יכול לסיים לתקן את הבעיה בפעם אחת, או צריך לנסוע להביא ציוד מתאים, אבל אין שום סיבה שהוא יגיד לכם, שאתם חורגים מעבר לשעות העבודה שלו.

חשוב לדעת!

אמנם בעיסוק בשרברבות ישנה חשיבות רבה לזמינות גבוהה, אבל זה לא אומר שכל השרברבים זמינים ללקוחותיהם 24 שעות ביממה ושבעה ימים בשבוע! לדוגמה, אינסטלטורים רבים שומרי שבת, או מעדיפים להגדיר לעצמם שעות עבודה מסוימות וכך להידמות למרבית המשרות במשק.

אם כן, כשאתם מזמינים שירות של אינסטלטור מוסמך מסוים כדאי שתוודאו, שהוא כן אינסטלטור 24 שעות וכך, אם תהיו מרוצים מהעבודה שלו, הוא יוכל להיות האינסטלטור הקבוע שלכם ולהיות זמין בשבילכם בכל שעה שתצטרכו.